27 Feb 2017 - 11:11

Limburg

carnavalsmaandag

Afferden Boerebroelof
Altweerterheide optocht
Amby optocht
America optocht
Amstenrade optocht
Arcen optocht
Asenray optocht/boerebroelof
Baarlo optocht
Baexem optocht (13.49)
Banholt optocht (14.11u)
Beegden optocht
Beek, grote optocht (14.11u)
Beringe boerebroelof
Blerick Rouse in ’t Raodhoes 14.11u
Blitterswijck optocht
Bocholt (B) Carnavalsstoet (14.11u)
Bocholtz optocht
Boekend Boer zeuk Vrouw
Borgharen optocht
Broekhuizen kinderboerebroelof
Broekhuizenvorst optocht
Broeksittard optocht
Brunssum (14.11u)
Buchten optocht
Buggenum optocht
Bunde optocht (14.11u)
Cadier & Keer optocht
Dieteren optocht
Eckelrade – Boetegewoene Binne Optocht 20.11u zaal Diligentia
Einighausen optocht (14.11u)
Ell optocht
Elsloo rooze maondaag
Epen optocht (14.11u)
Geijsteren optocht
Geleen kinderoptocht
Geleen Groat Waereldsjtad Kapelle Konkoer (16:00u) Biej café’s Amadeus en De Brabander, Markt 34 en 35 in de groate feëstent!
Geulle, grote optocht (14.11u)
Grathem optocht
Grevenbicht grote optocht
Gronsveld optocht
Grubbenvorst: Vastenaovend maaondigmorge (11.11u)
Grubbenvorst Verkeskopbal (20.11uur) Feestzaal De Vonkel
Guttecoven optocht (14.11u)
Haelen – Inzegenen kwietjesbrögkske door Joekskapel Ongehoebeldj – Onder de Wieën Haelen 13.22u
Heerlerbaan optocht
Heerlerheide optocht 13.11 uur Optocht Groeët Ghen Heij
Heerlen E stundsje Knipa 19.11uur paviljoen
Hegelsom Boerebroelof
Heijen Optocht
Heythuysen optocht
Hoensbroek, Groeëte Breuker Vasteloavesoptoch (14.11u)
Holtum optocht
Horst jeugdoptocht
Huls optocht
Hulsberg optocht (13.30u)
Illikhoven/Visserweert (16.11)
Itteren optocht
Ittervoort kinderoptocht
Kerkrade, grote optocht (11.11u)
Kessel optocht
Koningsbosch optocht (14.11u)
Klimmen optocht (14.11u)
Klimmen ‘In Op d’r Plats blieve vïer plekke)’ Gemeenschapshuis (14.11u)
Limbricht Grote Optocht (14.11u)
Linne Linner Mertparade (17.00u)
Lottum kinderoptocht
Maasbree optocht
Maastricht – Café Rama in D’n Hiemel (13.30 – 19.30u)
Maastricht – Familie optocht 14.11u
Maastricht – de Boete Poetezitting 15.11u Vrijthof
Maastricht – Stumpkeszitting café Au Mouton Blanc 11.00u
Maastricht Vastelaovend in Café Rosé 16.11u
Maastricht Kaaretreffe Kesselskade 20.11u
Margraten optocht
Margraten Talentenjacht CV de Nachdravers Oos Heim 18.00u
Mechelen optocht (14.00u)
Meerssen optocht (14.11u)
Meijel – Wipkippe mi De Bubs – De Zwaan 15u
Melderslo optocht
Meterik optocht
Mheer grote optocht (13.11u)
Molenhoek optocht
Montfort optocht
Munstergeleen optocht
Nederweert optocht (14.30)
Nederweert Neewieërter Vastelaovund-j Revival Festival
Nederweert-Eind optocht (12.30)
Neer Waerse Maonjdig
Nieuwstadt optocht
Nunhem kinderboerebroelof
Ohé & Laak boerebroelof
Oirsbeek Rucki Zucki Party Schepenbank 20:11u
Ospel optocht
Ophoven optocht
Ottersum optocht
Panningen optocht
Pey optocht
Posterholt – Grote Posterse Vastelaovesoptoch (14:11 – 16:00u)
Reuver grote optocht
Reutje optocht
Roermond optocht (13.11u)
Roggel kinder + grote optocht
Rijckholt optocht
Schimmert optocht (14.11u)
Schinnen optocht
Schinveld, grote optocht (14.11u)
Sevenum optocht
Sittard Tröötekonkoer Markt (15.00u)
Sittard Laammaekesjkonsèr Marottekapel café ’t Duvelke’ 14.33u
St.-Geertruid optocht
Stevensweert optocht
Stramproy Vreiselikke maondjig 12:11u
Susteren optocht
Swalmen Grote optocht 13.30u
Swolgen optocht
Tegelen optocht 13.45u
Tegelen Femieliebal Café Feestzaal de Witte 14.00u
Thorn optocht
Tienray optocht 14.30u
Treebeek kinderoptocht (10.11u)
Tungelroy optocht
Ubachsberg optocht
Urmond optocht
Vaals optocht (13.11u)
Valkenburg optocht (14.11u)
Venlo Grote optocht (12.11u)
Venray optocht
Vilt optocht
Vlodrop optocht
Wanssum optocht
Well lichtjesoptocht (19.00u)
Welten optocht
Wessem optocht
Wolder optocht
Wijlre BBBBB (BrandBeerBokBoetegewoonBedanke) (15.11 – 18.00u) CG de Ruibere – Van Wachtendonckplein Wijlre